Політика

Генпрокурор Венедіктова: Я прийняла рішення підписати народному депутату Юрченку підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою

Венедіктова підписала підозру нардепу Юрченкові. Про це вона повідомила у Фейсбук:

“Якщо ми не примусимо себе сконцентруватись на справі і відповідальності, заради чого ми і займаємо ці кабінети, все дарма. Кримінальна сага, пов‘язана з депутатом має своє логічне і законне продовження. Ми разом із прокурорами САП в цій справі провели декілька годин над вивченням матеріалів (підкреслюю – МАТЕРІАЛІВ, а не довідок або чернеток, складених від мого імені) цього кримінального провадження, в результаті чого я прийняла рішення і, відповідно – одночасно відповідальність, підписати народному депутату підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою. Вдячна прокурорам САП за якісну підготовку справи і вміння в стислі терміни аналізувати складні матеріали.
Я хочу зробити важливий акцент: генеральний прокурор не працює секретарем ані детективів НАБУ, ані прокурорів САП. Це не тільки моє право вивчати матеріали справи (а не довідки чи окремі частини нсрд), це і мій обов‘язок, встановлений законом, і я маю чіткий намір це робити завжди. Дехто намагається змістити фокус – не вийде. В мене нульова толерантність до інформаційних атак і спроб маніпулювати результатами МОЇХ РІШЕНЬ. Якщо в моїй особі правоохоронці хочуть бачити надійне плече, слідуйте букві закону. Я не стану обмежувати конституційні права громадян із спеціальним статусом або без такого, не вивчивши матеріали справи. Це моя принципова умова і я не збираюсь від неї відмовлятись. Здійснювати на мене вплив за допомогою журналістів або активістів – пустий номер, що я вже багато разів доводила діями. Прошу також не забувати, що «випадковий злив» матеріалів кримінальних проваджень в ЗМІ – це протизаконно.
Ми наближаємось до дати проведення місцевих виборів і все частіше процесуальні рішення прокурорів всіх рівнів будуть так чи інше «підгонятись» під політичні лозунги різних опонентів. З цим нічого не поробиш. Я поза політикою. У правопорушення немає політичних особливостей або імунітетів, немає і крапка. Спільна мета – жорстка реакція на корупцію у владі. З порушниками закону розмова коротка. І ми з першого дня її проводимо в одному тоні – нульова толерантність, але реакція генерального прокурора відбувається на професійно підготовлені матеріали кримінального провадження, яке надане на вивчення. Наразі вживаються заходи, щодо реалізації цих рішень.” – повідомила генпрокурор України.

Рекомендуємо до перегляду: У Міністра культури Олександра Ткаченка невідомий кинув яйцем в вухо

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close