Думка

Політолог: виступаючи на засіданні Генасамблеї ООН Зеленський і словом не обмовився про деокупацію Криму і Донбасу

Український політолог і блогер Олексій Голобуцький пише на своїй сторінці в Facebook, президент Зеленський виступив на засіданні Генасамблеї ООН. Хоча виступом це назвати дуже складно, тому як президент і словом не обмовився про деокупацію Криму і Донбасу, як нічого не сказав і про дивні вимоги окупантів з постачання води до Криму.

За словами політолога, також Зеленський нічого не сказав про зруйновану екосистему цілого півострова, про щоденні обстріли російськими окупантами і найманцями Донбасу, про регулярне викриття підривів ФСБ по всій Україні, про тортури татар в Криму, про мілітаризацію Криму, про процес в Нідерландах по МН17, про порушення міжнародного морського права та про заборону українським кораблям проходити в український Азов, про замучених українських бійців.

«Міг би навіть Навального згадати і Білорусь, і підтримку Лукашенка в силових акціях проти мирних протестувальників. Ні, тиша. І гола вода ритуальних фраз ні про що. Добре хоч назвав агресора «Росія», а не «та сторона», як уже звик », – написав Олексій Голобуцький.

Рекомендуємо до перегляду: Арахамія у Влащенко

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button