Блоги

Відео. Легендарний далекобійник Вадим Дубовський звернувся з піснею до Зеленського після “заср@нців””

Легендарний далекобійник Вадим Дубовський, який зараз працює у США звернувся до Президента України Володимира Зеленського після його скандального звернення до далекобійників, яких він обізвав “заср@нцями”

“Там хтось казав, що буде відстежувати публікації далекобійників у соцмережах? Ну… це я так, щоб він довго не шукав та дорогоцінний час не витрачав.” – коментує далекобійник.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Коментар

  1. ти, не сцикун, приїдь тут, влаштуйся на роботу, отримай громадянство, отримай ДОСВІД реального життя в реальній Україні – і лише після цього (років через п’ять-десять) отримаєш право щось пи”діти на адресу конкретного президента, котрий буде на той час при повноваженнях; усе інше – жлобство з твого боку; я багато років підтримував твої відеокоменти, але наразі скажу коротко: якщо десь зустрінемося, знайду спосіб отримати від тебе вибачення, не залежить, на якому континенті це станеться; і надалі рекомендую шанувати себе, аби не вляпуватися в подібні історії; наразі ти в повному гівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close