Блоги

Політолог: “В масштабних пожежах на Луганщині вже загинуло 9 людей, ще дванадцять наразі постраждало. І це, на жаль, не межа… Зеленський та його офіс мали б сказати слово”

В масштабних пожежах на Луганщині вже загинуло 9 людей, ще дванадцять наразі постраждало. І це, на жаль, не межа…

Те що це зробив московський ворог – немає сумнівів. Понад 140 осередків пожеж по по всій області, підтвердження з боку штабу ООС, що це прямі підпали з боку окупаційних військ – не лишають сумнівів. Маємо про пряму спецоперацію Кремля. Проте, чому зараз? Чому це почало відбуватися саме вчора?

Перше. За 25 днів – місцеві вибори. Росії потрібно максимально загострити обстановку та підвищити градус напруги серед місцевого цивільного населення. Дестабілізувати ситуацію та просунути свої наративи про «погану Україну» та «хорошу Росію і терористичні республіки».

Друге. Давайте не забувати, що сьогодні в Італії почався черговий етап суду над Віталієм Марківим, якого за надуманими Кремлем звинуваченнями тримають у в‘язниці за речі, яких він не скоював. Практично все керівництво ДСНС полетіло на суд, а це означає, що саме зараз Росія може максимально ускладнити ефективність ліквідації пожежі.

Третє. Геополітичне. Відволікати увагу від тої ж справи Марківа. Цей підпал відволікає від захисту в геополітичному контексті прецедентної справи представників України, які туди вирушили (яке б відношення до них зараз не було б) на захист українського військового.

В цьому контексті мав би сказати слово і Зеленський та його офіс. Проте, крім маленького допису ми не бачимо реальних заяв щодо участі РФ у черговому злочині проти України…

Андрій Смолій

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button