Блоги

Політолог: “Такого не було навіть за часів Януковича. Сьогодні поліція на приватних автомобілях переслідувала координатора «Руху опору капітуляції» в Дніпрі Андрія Денисенка”

Такого не було навіть за часів Януковича.

Сьогодні поліція на приватних автомобілях переслідувала координатора «Руху опору капітуляції» в Дніпрі Андрій Денисенко після чого просто посеред проїжджою частини громадському діячу було вручене звинувачення в нападі на поліцію під час акції проти Зеленського, яка відбулася в Дніпрі на поточному тижні.

Так, це та акція де охорона Зеленського побила активісту та зламала їй ребро. Там де людям не давали навіть підійти до «першої» особи та влаштовували провокації. Тепер активних людей хочуть закрити в СІЗО або під домашній арешт.
Проти Денисенка вже зараз відкрили кримінальне провадження.

Найгірше, що медоти влади нічим не відрізняються від методів режиму Лукашенка чи Путіна. Незаконне слідкування, приватні автомобілі, відсутність офіційного виклику, підвозка своїх же понятих, терор проти активних громадян. Люди які вручали повістку навіть не було у формі, не мали опізнавальних знаків правоохоронних органів.

Влада перед місцевими виборами включає повноцінний терор проти своїх же громадян та тих людей, які відстоюють україські демократичні цінності. Схоже взяли повне рівняння на терор імені Лукашенка.

Андрій Смолій

Низ посту Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close