Суспільство

Слідчі ДБР провели допит вцілілого в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом курсанта В’ячеслава Золочевського

Співробітники Державного бюро розслідувань України провели допит В’ячеслава Золочевського, курсанта третього курсу Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, єдиного вцілілого в авіакатастрофі навчального літака АН-26.

Про це повідомив голова Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер. Відзначається, що надана Золочівським інформація слідчим не розголошується. «Слідчі ГБР задавали йому питання, певні обставини він згадує. Вони викладені в протоколі допиту. Пізніше, я думаю, це стане відомо », – зазначив Кучер. Також він додав, що Золочівського врятував збіг обставин, його прикрили від вогню уламки фюзеляжу.

«Він пояснив, що вцілів, бо перебував у певній «капсулі» з фюзеляжу, тому він не постраждав від вогню. Він прийшов в себе і встиг покинути палаючий літак », – повідомив глава ХОДА.

Нагадаємо, що навчальний літак АН-26 загорівся в 2 км від військового аеродрому Чугуєва увечері 25 вересня. На борту перебувало 27 осіб: семеро військовослужбовців (члени екіпажу і інструктори) та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button