Зворушлива історія

Відео. Просто до мурашок по шкірі … Це ролик про одного з хлопців, який загuнув на фатальному вильоті АН-26 під Чугуєвом

Відео просто до мурашок …

Це ролик про одного з хлопців, який загинув на цьому фатальному вильоті. Тут і його однокурсники і ті ж самі літаки і хмари, просто до сліз …

Подивіться відео, розриває зсередини … Як же він любив небо, RIP

Время без забот,
Ты не переживай, не переживай-только.
Что-то упустили, наверстаем потом.
Там, где не пройти, пролетим орлом.
Ты слышишь?
Время без забот!
Знаешь, здесь есть свой прикол.
И хоть пока бьёт пар под загнутый капот —
Я, братик, уверен скоро нам повезет, ведь:

Горы по колено, горы по колено.
Горы по колено тем, кто держит шаг.
Никаких потерь, просто наступает время —
Время разложить эту жизнь по местам.
Волны по колени, волны по колени —
Могут и свалить, ой, держи удар!
Никаких потерь, просто наступает время
Время разложить нашу жизнь по местам.

Харьков LIVE 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button