Думка

Павло Зібров про концерт до Дня Незалежності: “Мова тут ні до чого, це дурниці. Тоді і на німецькій не можна співати, адже німці ж на нас нападали.”

Відомий український співак Павло Зібров повідомив, що дав згоду на виступ в зоряному попурі на День Незалежності в центрі Києва з єдиною умовою – виконувати насправді популярні пісні. Як передає KP.UA, артист, який виконав приспіви з треку Олега Винника «Ніно» і композиції Вєрки Сердючки «Хорошо» – це насправді знамениті українські пісні, і виконання російськомовних композицій його зовсім не збентежило.

«Прекрасна організація, все було сучасно і креативно. Багато мені писали: чому співали на мові агресора? Але мова ж тут ні до чого, це дурниці. Тоді і на німецькій не можна співати, адже німці ж на нас нападали. Коли мені запропонували взяти участь у проекті, єдиною моєю умовою було те, щоб пісні, які я виконаю, були відомими в Україні. Сердючка – це ж народна улюблениця, а Винник – зірка номер один », – висловився Зібров.

Окремо він додав, що в попурі були включені пісні з репертуару українських артистів, і жодної пісні російського виконавця. Артисти, які народилися в Україні, співали і на українській, і на російській, і на татарській. Нагадаємо, що концерт на День Незалежності України в центрі Києва викликав неоднозначну реакцію в мережі.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close