Думка

Віталій Портников: Зеленський досі так і не зрозумів, що в Кремлі ніхто не збирається з ним домовлятися

Віталій Портников пояснив в статті, опублікованій виданням «Букви», що Володимир Зеленський досі так і не зрозумів одного – ніхто в Кремлі з ним домовлятися не збирається. За словами політичного оглядача, Сергій Лавров у своєму недавньому інтерв’ю фактично прямо про це заявив, повідомляє Replyua.net.

Можливо, Андрій Єрмак і Олексій Резніков вже зрозуміли, що Кремль не збирається домовлятися з Зеленським. Однак пояснити це президенту вони не можуть, хоча варто було б. У Кремлі дійсно пов’язували великі надії з Зеленським. На нього сподівалися в першу чергу як на «президента капітуляції». Причому, в Москві не чекали, що Україна капітулює. Завдання полягало в тому, щоб змусити українське керівництво погодитися з капітуляцією.

Це, в свою чергу, дестабілізувало б ситуацію всередині України, і полегшило б Росії захоплення нових українських територій. Після минулорічної зустрічі в Парижі Володимир Путін зрозумів, що Зеленський взагалі не розуміє, де знаходиться, і втратив до нього усілякий інтерес. При цьому Кремль вирішив зробити ставку не на швидку дестабілізацію України, а на повільний процес знищення нашої країни.

Рекомендуємо до перегляду: Арахамія у Влащенко

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button