Політика

Відео. “Саме це важливо? Щасливо!” Зеленський біля будинку батьків у Кривому Розі розлютився і пообіцяв з’їхати з резиденції в Конча-Заспі

Володимир Зеленський заявив, що має намір з’їхати з державної дачі в Конча-Заспі. Терміни озвучити він відмовився.

Президент України Володимир Зеленський увечері 26 серпня приїхав до Кривого Рогу до батьків. У парадній будинку його піймали журналісти PavlovskyNews з каверзним питанням.

Президент прибув до батьків з трьома охоронцями, а також главою ОП Андрієм Єрмаком, який ніс величезний букет квітів. У парадній його зустрів журналіст, який встиг поставити лише одне питання. Він поцікавився, чи має намір Зеленський з’їжджати з державної дачі в Конча-Заспі. “Так … Коли я собі будинок візьму в оренду або куплю, то з’їду”, – сказав президент.

На уточнююче питання, коли це трапиться, він розлютився. “А вам тут, де живуть мої батьки, саме це питання є важливим? Саме це важливо? Щасливо. Я вам бажаю здоров’я”, – різко відповів Зеленський і зник в будинку. Варто відзначити, що на функціонування резиденції в Конча-Заспі, куди в липні переїхав президент із сім’єю, з бюджету буде витрачено в 2020 році майже три з половиною мільйона гривень. Переїзд викликав широкий суспільний резонанс в Україні, так як в ході передвиборної гонки Зеленський обіцяв не користуватися державним житлом.

Низ посту Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close