CIVID-19Суспільство

“Харків. Нічний АТБ на Салтівці. Каса. Пара без масок бере кальмарчиків, сємки, два пива і шейк. – Без масок не продам!…”

Допис депутата Хакрівської міської ради, кандидата у міські голови Харкова Ігоря Черняка. Публікуємо мовою оригіналу:

“Ночной АТБ на Салтовке.
Касса.
Пара без масок берет кальмарчиков, семки, два пива и шейк.
– Без масок не продам!
– Так мы по-быстрому!
– Не положено. Меня оштрафуют.
– Ну…. пожаааалуйста!!!
– Нет, никак!!!
Дама обращается к своему кавалеру:
– Коля, сгоняй в машину за маской!
Через минуту Коля возвращается с помятой маской в руках, смачно кашляет в кулак, гордо надевает маску и расплачивается за пиво, шейк и кальмарчиков с семками.
Коронавирус повержен!
Город может спать спокойно!
«Оранжевая» осень приветствует нас!” – розповів депутат у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Де Пріорка Відповідає Ірина Верещук

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button