Думка

“Роблю скрін, буду показувати копам і охороні” У Мережі обурені фото Зеленського з АТБ у Бахмуті

Президент Володимир Зеленський купив в одному із супермаркетів Бахмута каву й солодощі та відзначив високу відповідальність мешканців Донеччини у дотриманні карантинних вимог. 

Про це глава держави написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Купив кави та солодощів у Бахмуті на Донеччині. У поїздках треба підзаряджатися. А надто – усмішками наших щирих людей…Зрозуміло, що я заїхав у першу продуктову крамницю, яку побачив. Без будь-якої попередньої підготовки. І знаєте що? Місцеві мешканці тут ходять у масках – без попереджень і нагадувань. Практично всі”, – написав Президент.

За словами Зеленського, люди, які йому зустрічалися, знімали маски лише для того, щоб з сфотографуватися з Президентом, а в інших випадках видно було, що розуміють усі загрози пандемії.

“А так повсюди видно, що люди розуміють небезпеки, породжені коронавірусною пандемією. Це свідчить про велику відповідальність і соціальну культуру Донеччини. Вдячний за це кожному українцю. І ще. Щойно зникає “політичне підґрунтя” для спекуляцій, одразу все стає на свої місця. Тому я спокійний за наше дуже доросле та зріле суспільство”, – зазначив він.

У Мережі опублікували фото Зеленського без маски у цьому ж супермаректі:

“Червоні помаранчеві зони на Західній частині України?
Провал боротьби с covid 19?
Рекорди серед кількості захворівших кожного дня?” – поментує світлину блогер Олександр Погребиський.

У Мережі обурені: “Опять включил роль простого хлопчика из народа, футболочка, АТБ , даже народ попал в кадр , и многие скажут , он старается, нужно понять , простить и дать ему ещё время.Як це все набридло, коли вже …….”, “Йому можна,він недоторканий(просто торкнутий)! Добре,що корона про це не знає! Словом- не бажаю,але сподіваюсь,бо крепко наривається!”, “Чудовий приклад виконання карантинних заходів”, “Роблю скрін, буду показувати копам і охороні в разі претензій, що я десь без маски”.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Кучму

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close