Думка

Айдер Муждабаев: саме через Росію – всі війни. Раніше вірмени і азербайджанці ніколи не вбuвали один одного, Росія – це корінь зла

Популярний український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв пише на своїй сторінці в Facebook, росіяни знову розв’язали вірмено-азербайджанський війну, яку і почали 30 років тому.

“Росіяни знов розв’язали вірмено-азербайджанську війну, яку й почали 30 років тому. Це буде мій перший/останній коментар на цю тему. Я тут не експерт — ані військовий, ані політичний. Але я дуже злий, бо бачу, що це черговий наступ Путіна, черговий крок рейху до великої війни. Моє ставлення до вірмен та азербайджанців незмінно — повага й любов. Росію — ненавиджу. Усі, хто вважає її за «друга», — щонайменше дурні. Цей «друг» уже привів до кривавих подій 1915 року, й він продовжує свою чорну справу. Цей «друг» не дав підписати мирну угоду Вірменії з Туреччиною десь 10 років тому, і я добре знаю, як вони це зробили — шляхом прямих погроз, шантажу тодішнього керивництва Вірменії. Про сучасне керивництво я навіть не хочу говорити, бо Пашинян, який першим визнав «президента Лукашенка», сам усе про себе сказав. А я підкреслю: Росія — не друг і не «захисник» нікому. Через Росію — всі війни, вся ворожнеча навколо. Раніше вірмени й азербайджанці ніколи не вбивали один одного! Росія — це корінь зла. Русскій рейх має бути знищено. (с)” – пише Муждабаєв.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button