Блоги

Батько єдиного вцілілого курсанта в авіакатастрофі АН-26 в Чугуєві В’ячеслава Золочівського: “Я падав три рази. Те, що син вижив, – це говорить про те, що він син свого батька”

Батько курсанта В’ячеслава Золочівського, єдиного вцілілого в авіакатастрофі в Чугуєві Харківської області, пережив три падіння літака.

Про це сам Віталій Золочівський розповів виданню “Сегодня“, провівши паралель з сином.

“Я падав три рази. Те, що син вижив, – це говорить про те, що він син свого батька”, – зазначив він.

Також він розповів про подробиці аварії Ан-26 в Чугуєві, які дізнався від В’ячеслава.

“Я сьогодні був у сина. У нього дійсно немає переломів, одні лише забої. Всі говорять, що він вистрибнув з літака, але це не зовсім так. Його викинуло, виштовхнуло звідти. Також знаю, що він намагався врятувати свого друга”, – повідомив батько курсанта.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button