Політика

Міністр оборони Андрій Таран про літак АН-26 1977 року випуску: машина могла літати ще три роки

Літак АН-26, який зазнав катастрофи вчора в Харківській області, міг літати ще три роки, так як перед проведенням планового ремонту він мав в запасі понад п’ять тисяч льотних годин.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, інформує прес-служба відомства. За словами високопоставленого чиновника, літаку було 43 роки, але ремонту не потребував ні сам борт, ні його двигун.

«Машина могла здійснювати польоти ще три роки без поновлення ресурсу. Йдеться і про двигуни, і про сам борт. Протягом вчорашнього дня літак здійснив шість злетів і п’ять посадок і повинен був ще працювати до 23.00.Тобто, все йшло за планом », – сказав Таран.

Слід нагадати, що військовий літак АН-26 розбився під час навчань недалеко від Чугуєва в Харківській області. На борту перебували 27 осіб, з яких 20 – курсанти харківського військового університету. Внаслідок аварії 26 людей загинули, ще один в середньому стані був доставлений в лікарню. Також відомо, що АН-26 отримав продовження терміну експлуатації від виробника на два роки. У свою чергу, в Збройних силах заявили, що інформація про те, що літак мав потребу в ремонті – не відповідає дійсності.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button