Війна

Сумних новин в світі стало більше. Відновилися бойові дії між Азербайджаном і Вірменією: є жертви і поранені

На кордоні Азербайджану і Вірменії почалися бойові дії. Сторони звинувачують один одного в провокації конфлікту.

Про це повідомляють пресслужба Міністерства оборони Азербайджану і прем’єр-міністр Вірменії Нікола Пашинян у Facebook.

За словами Пашиняна, збройні сили Азербайджану ініціювали напад на Нагірний Карабах.

«Противник почав напад на Арцах. Армія оборони успішно протистоїть нападу. Ситуація перебуває у стані оперативного розвитку», — написав він.

Своєю чергою, Міноборони Азербайджану повідомляє, що 27 вересня приблизно о 06:00 збройні сили Вірменії піддали інтенсивному обстрілу позиції азербайджанської армії вздовж всієї лінії фронту. Стріляли з великокаліберної зброї, мінометів і артилерійських установок різного калібру.

Наголошується, що в результаті обстрілу населених пунктів серед мирного населення є загиблі й поранені, а інфраструктурі завдали серйозної шкоди.

Через це азербайджанські війська почали контрнаступальну операцію вздовж всього фронту, в ході якої на різних напрямках знищили 12 одиниць зенітно-ракетних комплексів «OSA» підрозділів ППО Вірменії.

А ось прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що азербайджанські військові ініціювали наступ на Нагірний Карабах.

Президент невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) Араік Арутюнян оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію всіх чоловіків старше 18 років, цитує його слова «Интерфакс».

Він зазначив, що Карабах є «прихильником миру»: «Ми не хочемо війни, війна нам нав’язана, і ми зобов’язані захищати свою батьківщину і сім’ї. Всю відповідальність буде нести керівництво Азербайджану», — заявив Арутюнян.

Омбудсмен невизнаної НКР Артак Бегларян повідомив про жертви й поранених серед цивільного населення Карабаху.

У 1988 році між вірменами та азербайджанцями спалахнув збройний конфлікт за контроль спірними територіями, переважно над Нагірним Карабахом. Регіон, в якому проживало багато вірменів, в радянські часи входив до складу Азербайджанської РСР.

Наприкінці 1980-х провірменські сили за підтримки Єревана взяли Нагірний Карабах під свій контроль. Відтоді триває збройний конфлікт між Вірменією та Азербайджаном за ці території.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button