Політика

«Україна є стороною, що програла, і не може диктувати нам свої умови»: Пушилін зробив нахабну заяву, і запевнив, що курс на об’єднання з РФ залишається незмінним

Терорист Денис Пушилін заявив в ході організованої в Донецьку прямій лінії, що курс на об’єднання з Російською Федерацією залишається незмінним. При цьому глава самопроголошеної ДНР підкреслив, що Україна не може диктувати «республіці» свої умови, оскільки мінські домовленості вона підписувала, як сторона, що програла.

За словами Пушиліна, Київ не може диктувати вигідні для себе умови виконання цих домовленостей. Однак з певного часу Україна вважає себе вигравшою стороною, і в переговорному процесі виходить саме з цієї точки зору. Пушилін  також наголосив, що Київ зараз не може дозволити собі міркувати про можливе переписування мінських домовленостей.

Глава ДНР також додав, що українська сторона дуже болісно реагує, коли їй пропонують чітко пояснити – буде Україна виконувати мінські домовленості, чи ні? Якщо ні, то Києву слід прямо про це заявити. Пушилін  запевнив, що «республіка» готова до будь-якого можливого розвитку подальших подій, проте пріоритетом все-таки є мирне врегулювання конфлікту.

Рекомендуємо до перегляду: ОПЗЖ був і лишається кремлівським політичним проектом

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button