Політика

Президент Зеленський в Ужгороді особисто нагородив митрополита Московського патріархату. Подробиці

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи в Ужгороді, особисто вручив орден “За заслуги” ІІ ступеня митрополиту Мукачівському і Ужгородському Української православної церкви (Московського патріархату) Феодору, присвоєний указом Президента від 21 серпня 2020 року.

Про це повідомив офіційний сайт президента. 

Як зазначають у прес-службі Зеленського, “Митрополит Феодор сприяв розширенню структури єпархії та зміцненню кадрового потенціалу. Нині єпархія налічує 358 релігійних громад, 304 священнослужителів, 15 монастирів та чотири релігійні братства”. 

Як відомо, в офісі Зеленського стали на захист УПЦ (МП), яка за законом мала змінити назву ще торік. Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов заявив, що вважає перереєстрацію Української православної церкви (МП) тиском. 

Про це Сергій Трофімов сказав  в інтерв’ю “Главкому” у відповідь на запитання про те, чому в Україні не виконується закон (№ 5309), який передбачає, що релігійна організація, яка має центр в іншій країні, повинна у своїй назві вказати цей факт. Трофімов зазначив, що цей закон оскаржується в суді.

Рекомендуємо до перегляду: До мурашок по шкірі

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button