Світ

“Вірменські війська будуть ліквідовані”: Азербайджан виставив жорсткий ультиматум Вірменії і готується до штурму

Представники азербайджанської армії висунули ультиматум військовим гарнізонах в Агдере. Якщо військові Вірменії не здадуться, вони все будуть ліквідовані. Як пише «Інтерфакс-Азербайджан», армія Азербайджану висунула ультиматум військовим Вірменії, які знаходяться в населеному пункті Агдере. Причому, якщо останні не погодяться виконати поставлені умови, то Баку загрожує їх знищити. Більш детальну інформацію публікують інформаційні агентства з посиланням на заяву оборонного відомства Азербайджану.

Офіційна влада Азербайджану стверджує, що кожен з озброєних людей на території гарнізону буде знищений в разі відмови виконати умови про складання зброї. Командування ЗС Азербайджану відзначає, що взяті в полон військові Вірменії і цивільні особи будуть забезпечені усіма правами згідно з міжнародним законодавством і Женевською конвенцією. В ультиматумі зазначено: «Якщо буде опір, ми нейтралізуємо кожну озброєну людину».

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button