Блоги

Блогер: “От вам і секрет походу ЗЕ в простий Бахмутський супермаркет. Раджу йому так само по нічних клубах пройтися – перевірити дотримання карантину.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“От вам і секрет походу ЗЕ в простий Бахмутський супермаркет.

Просто піар, завжди піар – вони інакше не вміють. Ну не буває так – там він ходить зі взводом охорони, що викидає іноземних журналістів, а тут просто до супермаркету завітав. Раджу йому так само по нічних клубах пройтися – перевірити дотримання карантину. Слабо?” – коментує допис волонтера Тіма Златкіна відомий український блогер Дмитро Вовнянко.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Кучму

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close