Суспільство

Відео. “Вийди геть з вагона!” У вагоні харківського метро стався конфлікт між дідусем та хлопцем

У вагоні харківського метро стався конфлікт між двома пасажирами через відсутність медичної маски в одного з них. Відповідне відео опубліковане у спільноті “Харківські будні” в Facebook.

Чоловікові старшого віку не сподобалося, що молодий хлопець, який сидить поруч з ним і п’є каву, знаходиться без маски на обличчі. Пенсіонер вимагав від молодика негайно одягти маску. “Ти на мене дихаєш, сволота ти, своїм ковідом!”, – прокричав чоловік. Після цього хлопець встав з місця і пішов в бік виходу з вагона. “Вийди геть з вагона!”, – крикнув йому пенсіонер.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close