Війна

Неочікувано! Андрій Єрмак: “Сьомий рік триває війна на нашій землі… Моя особиста позиція – пан Фокін має піти з ТКГ.”

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував скандадьну заяву Вітольда Фокіна.

“Сьомий рік триває війна на нашій землі.
Офіційну позицію України всі добре знають, її визначають Президент і Верховна Рада, вона проста:
Пункт 1. Так, у нас триває війна, в якій Росія – сторона конфлікту, а не спостерігач. І саме через це, а також через анексію Криму Захід застосував проти Росії санкції.
Пункт 2. Ми наполягаємо на повній деокупації і поверненні усіх наших територій, що тільки і може означати відновлення справжнього миру.
Росія повинна піти з нашої землі, забравши усе своє – армію, озброєні формування, військову техніку, окупаційні структури.

А ще було б непогано, якби Росія забрала ще й свої дипломатичні пастки, у які потрапили представники України у попередні роки та з якими ми сьогодні змушені розбиратися.

Причому зверніть увагу: деякі “великі дипломати”, які погодили повернення частини кордону на Донбасі лише після проведення виборів в ОРДЛО, навіть не вибачились за це перед суспільством. Не пояснили. Чому?
Не знаєте, що сказати?
Скажіть щось про опір капітуляції.

Тристороння контакта група не ухвалює жодних рішень, а є логістичним майданчиком для узгодження деталей та домовленостей, які досягаються лідерами “Нормандського формату”.
Усі принципові рішення ухвалюються тільки Президентом і Парламентом України та Урядом.
Президентом – у рамках діалогу лідерів “Нормандського формату”.
А Верховна Рада ухвалює відповідні закони. І ніяк інакше.

Що ми маємо в результаті?

Протягом більш ніж двох місяців у нас майже повна тиша на фронті. Це врятовані десятки життів наших військових та цивільних.

Чи був такий результат у переговорників, які працювали раніше? Ні.
Якими б патріотичними вони не були.

За що ми боремось зараз? За те, щоб звільнити з полону усіх наших людей, які утримуюються як на тимчасово окупованій території України, так і в Росії.

Ми вже показали, що можемо це робити, звільнивши зокрема й тих, кто утримувався в полоні роками.

Хіба це пан Фокін погодив зобов’язання провести вибори в ОРДЛО не після, а до повернення Україні контролю над кордоном з Росією? Ні, не Фокін.
Чи може пан Фокін погодив зобов’язання консультуватися щодо змін українського законодавства? Ні, не Фокін.
А хто в 2014 році не став захищати Крим від захоплення? Пан Фокін? Ні, не Фокін.

Ви знаєте прізвища. Але чомусь звертаєте більшу увагу на слова, в тому числі й цих людей, ніж на плоди тих справ, які були зроблені.

І найголовніше.
Все це не виправдовує сьогоднішні слова пана Фокіна.
Моя особиста позиція – пан Фокін має піти з ТКГ” – написав Єрмак у своєму Фейсбук.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button