Політика

Петро Порошенко: Ми йдемо на місцеві вибори, щоб перемагати, і захистити Україну від вірусу «Зе-19»

Петро Порошенко, виступаючи на з’їзді партії «Європейська солідарність», назвав головну мету своєї політичної сили на майбутніх місцевих виборах. За словами п’ятого президента, партія налаштована на перемогу.

Порошенко також подякував українцям за довіру, нагадавши, що рейтинг «Європейської солідарності» продовжує рости, тоді як популярність «Слуги народу» поступово знижується. П’ятий президент підкреслив, що на місцеві вибори його політична сила йде для того, щоб перемагати і захистити Україну від вірусу «Зе-19».

Порошенко підкреслив, що країна сьогодні дійсно потребує захисту від безвідповідальності та некомпетентності діючої влади. На словах ці люди декларують продовження курсу на вступ до Європейського союзу і до Північноатлантичного альянсу, проте на ділі ми бачимо навіть не тупцювання на місці. Якщо говорити про європейську та євроатлантичну інтеграцію, то тут більш доречним буде визначення «повзучий реверс», оскільки країна поступово сповзає в зону впливу Кремля.

Рекомендуємо до перегляду: Мер Миколаєва заприсягається на Біблії, що не краде на ремонті вулиць

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button