Політика

Агент НАБУ: “Коли я заявив про «злив» операції по «вагнерівцям», то президент Володимир Зеленський дав вельми короткий коментар: «Маячня». А Сьогодні…”

Допис Агента НАБУ Євгена Шевченка. Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.

Коли я заявив про «злив» операції по «вагнерівцям», а наступного дня цю інформацію підтвердив Юрий Бутусов, то президент Володимир Зеленський дав вельми короткий коментар: «Маячня».

Сьогодні Українська правда опублікувала ряд документів, які свідчать про те, що Служба безпеки України дійсно вела дану операцію.

Зокрема стало відомо, що електронна адреса, на яку російські бойовики перед виїздом у Білорусь надсилали свої резюме та документи, контролювалася оперативниками СБУ.

Рекомендуємо до перегляду: Арахамія у Влащенко

 За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button