Суспільство

Сиротами залишилися трое маленьких дітей: на Львівщині життя 32-річної жінки лікарям не вдалося врятувати

32-річна Христина Коноваленко зі селища Зимна Вода, що на Пустомитівщини померла вчора, 23 вересня. Жінка декілька років боролася з важкою недугою, але хвороба виявилася сильнішою. У померлої залишилися троє малолітніх дітей, пише ЛМН.

“Неймовірно шкода, що Христини більше з нами немає – це велике горе для її сім’ї. Це була оптимістична жінка, вона відчайдушно боролася за життя… У неї зовсім малі діти 12, 10 та 8 років, зараз їх виховують батьки Христини. Батько дітей загинув 6 років тому в автокатастрофі, а після його смерті жінка дізналася про свою недугу”, – розповідає знайома покійної пані Надія.

 

У Христини Коноваленко виявили рак молочної залози вперше у 26 років. Лікарі тоді поставили 1 стадію захворювання. Жінку успішно прооперували. На жаль, у 2018 році хвороба повернулася та одразу переросла у 4 стадію. Менш ніж за рік лікування жінка пройшла 40 хіміотерапій. На біду Христини відгукнулося чимало людей, жінку підтримували фінансово, допомагали зібрати кошти на лікування в Ізраїлі.

Поховають жінку 24 вересня у рідному селищі.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button