Політика

“Не одним коронавірусом живе Україна”.- наголосив Олег Ляшко. Є інші хвороби на які у людей вже нема коштів.

Не одним коронавірусом живе Україна. Ми займаємо перші місця в світі за захворюваністю на туберкульоз, СНІД, діабет, онкологічні і серцево-судинні хвороби. За що лікуватися цим людям, коли через карантин і вони, і члени їхніх сімей залишилися без заробітку?

Вимагаю від Кабміну розширити перелік доступних ліків, щоб ті, хто втратив роботу, отримували медикаменти від важких хронічних хвороб безкоштовно і не помирали.

Окремо хочу наголосити на необхідності реальної підтримати лікарів, які, рятуючи чиїсь життя, самі підхопили коронавірус. Не посмертно і не в разі інвалідності – а всім без виключення хворим лікарям має бути надана допомога і збільшена зарплата.

за матеріалами аккаунту Олега Ляшка

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close