Суспільство

Проїхавши наземним транспортом нардеп М.Тищенко спустився в метро

Прокатившись в автобусе, теперь депутат Тищенко спустился в метро, подробнее – https://t.me/joinchat/AAAAAEs2DrjLH5BBFz5A9Q

Наши подписчики передали нам фото. На праймериз “Слуг народа” должен определиться кандидат, которого поддержит президент Зеленский на выборах мэра Киева. Гонка внутри партии показывает, что желающих посоревноваться с Кличко достаточно и методы себя показать избирателю у них самые разные.

За матеріалами Pavlovsky News

Рекомендуємо подивитись відео і пригадати що відбувалось навколо ресторану Велюр,який належить М.Тищенку

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close