Думка

“ЧОМУ Я НЕ СНАЙПЕР, ЧОМУ НЕ СТРІЛЯЮ?” Єрарх ПЦУ “розгромив” Зеленського через перемир’я, що почалося, звинувативши його в зраді

Архієпископ Харківський і Полтавський Православної церкви України Афанасій Шкурупій прокоментував  перемир’я, що стартувало на Донбасі, заявив про зраду президента Володимира Зеленського.

Про це Шкурупій написав на своїй сторінці в Фейсбуці 24 липня.

“З весни минулого року в мене постійно наспівуються такі слова:
“ДИВЛЮСЬ У ПРИЦІЛ Я І ДУМКУ ГАДАЮ – ЧОМУ Я НЕ СНАЙПЕР, ЧОМУ НЕ СТРІЛЯЮ?”
Це, мабуть, було відчуття, яке з дня на день міцніло, на ту жахливу зраду Зеленського і генштабу ЗСУ, яку вони вчинили в Мінську, а із сьогоднішнього дня втілюють у життя.
Зеленський цим вчинком поставив себе поза законом!!!” – написав ієрарх.

“ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗРАДИВ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ!
КОМАНДУВАННЯ ЗСУ ЗРАДИЛО СВОЇ ВІЙСЬКА!
УКРАЇНЦІ, НЕВЖЕ ЦЕ СТЕРПИМО І ВКОТРЕ ЗДАМОСЯ ВОРОГУ, НАВІКИ ПОХОВАВШИ МОЖЛИВІСТЬ МАТИ ВЛАСНУ ДЕРЖАВУ?
ЧОМУ МОВЧАТЬ ПОЛІТИКИ?
ЧОМУ МОВЧАТЬ НАЦІОНАЛІСТИЧНІ ОРГАНІЗАЦІЇ? ЧОМУ МОВЧИТЬ КОМІТЕТ ПРОТИДІЇ КАПІТУЛЯЦІЇ? ЧОМУ МОВЧАТЬ УКРАЇНЦІ? ЗНОВУ ПОКРИЄМО СЕБЕ ГАНЬБОЮ КАПІТУЛЯНТІВ?
ПРИХВОСНІВ ПУТІНА ПІД СУД НАРОДНОГО ГНІВУ!!! ” – додав Шкурупій.

Коли йому почали робити зауваження в коментарях, він відповів: “Я громадянин своєї держави – України і син своєї Батьківщини, і якщо вона в небезпеці, то просто молитися вже мало. Хрест в одній руці, а кулемет в інший! А ви хочете щоб били мою матір, а я тільки молився і спостерігав, що з цього вийде? Шкода тільки, що вік вже не малий (Шкурупію 66 років – ред.). і дивуюся, що молодь така пасивна “.

Нагадаємо, з 27 липня в силу вступили нові домовленості про перемир’я на Донбасі, які були укладені ТКГ по врегулюванню конфлікту. Наказ про припинення вогню 26 липня оприлюднила “народна міліція ДНР / ЛНР”.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО В РАДЕ ОБРАТИЛСЯ НАПРЯМУЮ К ЗЕЛЕНСКОМУ.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button