Блоги

Блогер: На потрапляння в полон 8 військових відреагував на 4-й день. На збиття українського Боїнга в Ірані – на 2-й день, проте на вибух у Бейруті – оперативно”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Ряд ЗМІ повідомили новину про те, що президент Зеленський відреагував на вибух в Бейруті, глава держави глибоко шокований від події і від кількості загиблих. Насправді цю новину дуже добре читати на контрасті. Про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Зеленський терміново відреагував на вибухи в Бейруті

На потрапляння в полон 8 військових відреагував на 4-й день
На збиття українського Боїнга в Ірані відреагував на 2-й день
На повені на Закарпатті і Прикарпатті відреагував на 3-й день
На зраду військового в сірій зоні відреагував на 3-й день після прокляття батька і послав гонцов з відосіком. Типу це мало б помогти. Гівновідосик брехні точно захитстить від прокляття батька, зраджений син якого помирав жахливою смертю, коли все було на “особистому контролі”

На корупцію в оточенні, хабарництво взагалі не реагує
Не реагує на смерті десятків військових, в тому числі вбивства вищого командування
Не реагує й на тисячі загиблих у війні з росією, на їх сім’ї, на їх інтереси, дозволяє тваринам танцювати на їх кістках, називаючи захисників України фашистами, каратєлями…

А от вибух в Бейруті…
То терміново треба відреагувати…” – пише блогер.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close