Політика

Відео. “Ви сказали, що ви д@біл!” Тимофій Милованов встав і пішов з ефіру програми з Романом Скрипіним

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

«Я ж цього не приховую, що я дебіл», – так в жовтні минулого року на своій прес-конференції пожартував тодішній Міністр економіки Милованов. Тепер же коли журналісти йому це пригадали, він пішов з ефіру…

Ти тоді або не жартуй так, або не ображайся на свої ж жарти.

І ця людина керує соціально-економічною політикою держави. Так, ви правильно прочитали – не керуВАЛА, а керуЄ, бо більшість його однодумців-неолібералів та вихованців Київської школи економіки і досі при владі або у якості “радників” формують соціально-економічну політику “слуг”.

Згадайте лише хто був співрозмовником Третьякової в її нашумівшому інтерв’ю про “неякісних дітей”… – пише Юрій Левченко у своєму Фейсбук.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close
Close