Політика

Відео. “Звісно добре, коли кришує кум товариш Єрмак!” Гео Лерос “розніс” в пух і прах Миколу Тищенка у ефірі телеканала “НАШ”

Нардеп Гео Лерос, якого виключили з фракціі “Слуги народу” після виступу з трибуни Верховної Ради з критикою на адресу Президента Зеленського, “розніс” в пух і прах Миколу Тищенка у ефірі телеканала “НАШ”

Фрагмент програми опублікував сам Лерос у своєму Фейсбук.

“Чуть моих дебатов с Тищенко вам в ленту. Жаль Коля не пошел в мэры, было бы точно веселее. Оставлю без комментариев.” – коментує пан Гео.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close