Політика

“Ми маємо вимести партію війни Порошенка з Краматорська!” 19-річний син Кололевської та Солода йде на вибори від ОПЗЖ

Син нардепів “ОПЗЖ” Наталії Королевської та Юрія Солода Ростислав публічно оголосив про балотування в депутати Краматорської міськради.

19-річний син Королівської напередодні був офіційно висунутий, пообіцявши при цьому “вимести партію війни і розрухи Порошенко” з міської ради Краматорська.

У партії війни син сімейства “регіоналів”, ймовірно, має на увазі проукраїнські патріотичні сили, які чинять опір російської окупації Донбасу.

“Проголосувавши проти уламків режиму Порошенка на президентських і парламентських виборах, ми повинні зробити наступний крок і вимести партію війни і розрухи з міської ради Краматорська!” – заявив він.

Заяву про висунення він зробив на своїй сторінці в соціальній мережі, опублікувавши повідомлення. Крім того, було розміщено відео, на якому син Королівської обіцяє жителям Краматорська “впровадження передових технологій” і поліпшення інвестиційного клімату.

Примітно, що під час церемонії висунення поруч стояли його батьки, Королевська та Солод, які входять в партію “ОПЗЖ” Медведчука і засідають у Верховній Раді. Примітно, що в коментарях на його сторінці люди обурилися висуненням сімейного підряду Королівських у владу.

“Уже Луганськ зробили” інвестиційно привабливим і комфортним для життя містом “, тепер за Краматорськ взялися”, – пишуть користувачі соціальних мереж.

Рекомендуємо до перегляду: ОПЗЖ був і лишається кремлівським політичним проектом

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button