CIVID-19

“Вона заснула і пoмeрла, і я не хочу жити без неї.” У США від СОVID-19 пішла з життя 6-річна дівчинка з України

У вівторок, 4 серпня, в США померла від коронавірусу шестирічна Джіджі Морс, яку три роки тому удочерили з українського дитячого будинку Девід і Прісцілла Морс з округу Медісон.

Про це повідомляє Jackson Sun.

Дівчинка почала почуватись погано минулого тижня, після чого лікар діагностував вірусну інфекцію.

“Лікар сказав, що у неї вірусне захворювання, порекомендував відпочити і з’їсти стільки фруктового морозива, скільки вона захоче. Вона заснула і померла, і я не хочу жити без неї”, – написала мати дитини.

Початок її короткого життя був таким важким. Вона відчувала себе нелюбою, небажаною в тому дитячому будинку <…>, страждала від серйозних медичних проблем. Ми побачили її і відразу зрозуміли, що вона повинна бути нашою дочкою. Ми привезли її додому і дали зрозуміти, що будемо любити, як ніхто інший”, – додав батько дівчинки Девід.

Джіджі стала першою дитиною, померлою від коронавірусу в своєму окрузі. Хоча хвороба, як правило, набагато небезпечніша для літніх людей, вона також може викликати серйозні ускладнення і у дітей з хронічними захворюваннями.

На сьогоднішній день в Сполучених Штатах зафіксовано понад 4,9 млн. випадків коронавірусу – і понад 160 тис. смертей.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close