CIVID-19

Блогер: “От такої. Аплодую ЗЕкоманді стоячи – за винахідливість. Ви лише уявіть обсяги судових позовів від підприємців за завдану шкоду і втрачений прибуток?!”

Конституційний Суд України визнав частково неконституційною постанову Кабінету міністрів України „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів“.Про це свідчить рішення від 28 серпня.

Відомий український блогер, публіцист Дмитро Вовнянко у своєму Фейсбук пише:

“От такої. Аплодую ЗЕкоманді стоячи – за винахідливість. Ви лише уявіть обсяги судових позовів від підприємців за завдану шкоду і втрачений прибуток?! Я навіть здогадуюся які підприємства перші подадуть – і виграють суди. Платити-то державі – не тим хто карантин впроваджував.” – пише Вовнянко.

Рекомендуємо до перегляду: Будинок Арахамії

 

Низ посту Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” . Пряма мова – Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button