Суспільство

На Львівщині відійшла у вічність 20-річна дівчина з підтвердженим Соvіd-19

У Стрийській міській лікарні померла 20-річна дівчина з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Про це Тvoemisto.tv повідомив директор департаменту хорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Головний лікар Стрийської міської лікарні зазначив, що дівчина три дні лежала у лікарні, на апараті ШВЛ.

Водночас заступник головного лікаря обласної інфекційної лікарні Ігор Берник сказав, що львівські лікарі консультували медиків у Стрию. Дівчина перебувала у критичному стані, була нетранспортабельною, щоб перевезти її на лікування до Львова.

Як уточнив Тvoemisto.tv Орест Чемерис, у пацієнтки була супутня патологія. Вона поступила у лікарню після обіду у п’ятницю у важкому стані із двобічною пневмонією. Впродовж доби стан її погіршися. У суботу її перевели на штучну вентиляцію легень, та врятувати її не вдалося. 

У дівчини був підтверджений Сovid-19. Також у неї відібрали матеріал з біопсії для додаткового дослідження. 

Рекомендуємо до перегляду: У Львівській області влаштували масове купання у “цілющому” джерелі

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close