Політика

Саакашвілі вважає, що всі українці повинні будуть зрозуміти просту істину: що не буде не тільки грошей, а й робочих місць в країні

Голова Виконавчого комітету реформ в Україні Михайло Саакашвілі виступив з важливою пересторогою щодо очікувань зростання національної економіки після зняття карантинних обмежень, викликаних глобальною пандемією коронавирусной інфекції.

Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на заяву політика, зроблене в інтерв’ю програмі “Перехресний допит” на “24 каналі”.

Відповідно до твердження колишнього президента Грузії, відразу після пом’якшення або зняття карантинних обмежень в Україні у багатьох людей може створиться думка про те, що національна економіка стабілізувалася, ситуація нормалізувалася, і все запрацювало так, як було до пандемії коронавірусу. Однак з часом з’явиться усвідомлення того, що в країні просто немає грошей. На думку політика, проблема полягає не тільки в грошах.

“Все ж зараз, під час карантину, велика кількість людей не витрачали багато грошей, але зараз вони підуть в салони, магазини, купувати якісь речі, десь 2-3 тижні буде враження, що економіка заворушилася, і щось то таки починається. Але потім майже всі зрозуміють, що грошей більше немає “, – пояснив Михайло Саакашвілі.

Політик вважає, що всі українці повинні будуть зрозуміти просту істину: що не буде не тільки грошей, а й робочих місць в країні. Спочатку велика частина робочих місць просто не повернеться, і однією з причин стане банкрутство чималої кількості малих і середніх підприємств. У цьому сумному списку виявляться і деякі досить великі компанії.

“Якщо зараз ці енергетичні шахти зупинили, відновити свою технологічну роботу пізніше буде неможливо. Тобто десятки тисяч людей залишаться просто без роботи”, – розповів Михайло Саакашвілі.

За словами політика, проблемою для України стане і повернення на батьківщину близько двох мільйонів трудових мігрантів, які заробляли гроші за кордоном. Частина цих людей все ж повернеться на заробітки в Польщу та інші країни, проте багато хто так і залишаться в країні, а значить зросте безробіття. При тому, що в даний час немає “ніяких можливостей для економічного зростання”.

За матеріалами ХВИЛІ

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close