CIVID-19

Журналіст: “На фото – Києво-Печерська Лавра. Це сьогодняшній день… У мене погані новини для Шмигаля…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Прем’єр-міністр України Шмигаль каже, що карантин не припиниться аж доки не буде вакцини проти вірусу COVID-19. Це значить, що для більшості інших країн Україна буде червоною зоною – нас тупо не будуть пускати в інші країни.

От тільки це ніяк не допоможе у боротьбі з вірусом. На іншому фото – Києво-Печерська Лавра. Це сьогодняшній день – натовп мирян без масок, без якоїсь там соціальної дистанції, причащаються з однієї ложки бо попам треба гроші віруючих. У мене погані новини для Шмигаля: проти величезної кількості вірусів вакцини не винайшли і не факт, що винайдуть проти цього конкретного коронавірусу. Може Шмигаль не в курсі – у МОЗі йому мають це пояснити. Замість того, щоб стріляти по ногах економіці – зробіть щось з попами, бо вони забезпечать вибух захворювань значно швидше і надійніше, ніж будь які туристи і відкриті кав’ярні з ресторанами.

Фото з Лаври сьогодні зробила Yulia Zabelina. Тегніть хтось Шмигаля, заради Бога )” – прохає журналіст Александр Курбатов.

Рекомендуємо до перегляду: Михайло Присяжнюк про “неякісних дітей”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close