Блоги

Омелян: “На Закарпатті Зеленський розповів анекдот. Анекдот, коли закарпатця запитують, в яких країнах він був. Той і відповідає: Австрія, Угорщина, Румунія, Німеччина, Словаччина, СССР.”

Допис колишнього мыныстра ынфраструктури Володимира Омеляна. Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.

“На Закарпатті Зеленський розповів анекдот.

Колись я теж вважав його смішним, допоки не зрозумів його зміст.

Анекдот, коли закарпатця запитують, в яких країнах він був.
Той і відповідає: Австрія, Угорщина, Румунія, Німеччина, Словаччина, СССР.
Співрозмовник зауважує закарпатцю: «оце Ви, шановний, поподорожували…»
На що той відповідає: «та Ви що, я нікуди з Ужгорода за своє життя не виїздив».

Так от, пане Володимир Зеленський, анекдот не смішний. І Ваша аудиторія з нього не сміялася.

Знаєте чому?

Бо сильна держава – це завжди експансія: військова, політична, економічна, культурна. Сильна держава – захоплює, нав’язує власні правила гри, веде за собою.

Слабка держава – завжди в окупації.

І окупація – це не провина закарпатця, кримчака, донбасця, полтавчанина чи кубанця.
Це провина їх лідерів. Які замість того, щоб будувати сильну державу – руйнують військо і економіку, гризуться, набивають кишені, домовляються посередині, думають, що все само собою вирішиться…

Так от, ті, хто так думали, закінчували так само як народ, який вони вели в провалля.

І смішно персонально Вам – не буде.
Це ми гарантуємо!” – пише Омелян.

Рекомендуємо до перегляду: Арахамія у Влащенко

 

 За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button