Суспільство

“Сьогодні зрозумів, що це означає.” Журналіст-розслідувач Михайло Ткач виявив у себе вдома несподівану знахідку

Відомий український журналіст-розслідувач, співробітник Радіо Свобода Михайло Ткач повідомив про виявлення за місцем свого проживання “ознак прослуховуючого пристрою”

Про це ранком суботи, 8 серпня 2020 року, він повідомив на своїй сторінці.

“Виявив вдома ознаки прослуховуючого пристрою”, – зазначає він.

“Протягом кількох тижнів я декілька разів отримував попередження про те, що моя журналістська діяльність дратує високопосадовців і по мені почали активно працювати. Від одного джерела була інформація про те, що планують “сверлитись”. Сьогодні зрозумів, що це означає”, – пише він у себе на Facebook.

“Поліцію викликав. Тепер чекаємо слідчо-оперативну групу”, – додає Ткач.

Свій допис він супроводжує світлинами з власного помешкання.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close