Політика

Президент Зеленський відповів на петицію із закликом залишити Києво-Печерську лавру МП

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію, в якій його просили не розривати договір оренди з Українською Православною Церквою і не передавати храмовий-монастирський комплекс православної святині в ведення ПЦУ. Про це йдеться на сайті глави держави.

Автори петиції зверталися до президента з вимогою залишити Києво-Печерську лавру в користуванні Української православної церкви і відхилити петицію про розірвання відповідного договору та передачу Лаври в використання Православної церкви України (ПЦУ).

У своїй відповіді Зеленський нагадав про розпорядження Кабміну від 11 липня 2013, згідно з яким будівлі і споруди по вул. Лаврській, 11 і по вул. Лаврській, 15 в Києві згідно з визначеним переліком були передані в безоплатне користування Свято-Успенської Києво-Печерській Лаврі (чоловічий монастир) Української православної церкви (Московського патріархату).

Серед іншого Зеленський підкреслив, що Кабінет міністрів конституційно визнаний тим органом, на який покладено здійснення управління об’єктами державної власності відповідно до закону.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close