Політика

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль допускає постачання води до Криму «в разі гуманітарної катастрофи»

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль допускає можливість поставок прісної води з материкової частини нашої країни в незаконно анексований Крим у разі “гуманітарної катастрофи” на півострові.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“У разі необхідності забезпечити людей водою, якщо гуманітарна катастрофа, звичайно, Україна будь-де в Криму чи десь в іншому місці, буде забезпечувати українців водою і всім необхідним, медикаментами, їжею і так далі” – зазначив Шмигаль.

При цьому він наголосив, що Україна не буде постачати воду “окупантам, окупаційним військам, для потреб військових баз”.

“Це неможливо”, – заявив Шмигаль.

Прем’єр також поінформував, що зараз технічно неможливо постачати дніпровську воду до Криму.

“Кримський канал перекритий, і вже не одне розслідування журналісти зробили, що неможливо сьогодні поставити воду в Крим по наявній інфраструктурі, необхідно вкладати кошти, ремонтувати цю інфраструктуру”, – заявив він.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button