Думка

“Це приниження для України!” Медведчук на мікровтобусі “Мерседес” відправився в Крим, щоб визнати російську юрисдикцію півострова, – Іванов

Сьогодні народний депутат Медведчук в супроводі громадян Чалого, Засенко, Галішина та пані Марченко на мікроавтобусі «Мерседес» виїхав до Криму через КПВВ «Каланчак». Ніхто не сумнівається в тому, на кого насправді працює пан Медведчук і його політичний придаток «ОПЗЖ», більш того, він цього не приховував з моменту свого дивного «воскресіння» в українській політиці в 2015 році. Після цього був спецстатус, окремий повітряний коридор, щоб він не витрачав зайвий час, торгуючи життями українців, потім він просто купив політичну силу і увійшов до парламенту.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст і телеведучий Сергій Іванов.

Він зазначає, в парламенті «ОПЗЖ» представляє інтереси Путіна і зараз, очевидно, Медведчук перейшов до реалізації наступного пункту кремлівського плану – легалізації російської окупації Криму в Україні. Саме для цього він, будучи народним депутатом і носієм державної таємниці відкрито, не ховаючись, їде автомобілем в Крим, щоб показати, що окремий шар суб’єктів української політики визнає російську юрисдикцію півострова.

Іванов підкреслює, це не просто приниження держави, проти якого Росія розв’язала війну, це вчинок, на який повинна бути негайна реакція органів безпеки. Також, як і на дії співробітників Нацполіціі України Чалого і Галішина, які чомусь супроводжують Медведчука на окупованій території. Цікаво було б дізнатися у глави МВС Арсена Авакова, що роблять його підлеглі в Криму або, може війна у нас давно закінчилася?

Рекомендуємо до перегляду: Кравчук про відносини РФ і України

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button