CIVID-19

Рано розслабилися! Шмигаль назвав умову для посилення карантину в Україні через COVID-19

Про це він заявив сьогодні на пресконференції, повідомляє кореспондент #Букв.
 
“Україна перейшла до адаптивного карантину. Ми сьогодні працюємо дуже тісно з тими регіонами, де відбувається погіршення ситуації і воно відносне погіршення. Ми розуміємо як цим управляти, ми співпрацюємо з обласним керівництвом, з міськими головами, кожен на своєму рівні, розуміючу рівень загрози або рівень захворюваності, конкретно управляє і вживає заходів і має всі інструменти, щоб на рівні місцевих комісій ТЕЦ ТЕБ приймати рішення і зробити заходи жорсткішими”, – сказав він.
 
Шмигаль зазначив, що ті параметри, за якими обираються заходи по пом’якшенню або по посиленню карантинних обмежень чітко прописані.“На сьогоднішній день кожного дня ведемо консультації з МОЗом з головним санітарним лікарем, сьогодні це ефективний інструмент для прийняття рішень управління в адаптивному режимі заходами карантину та боротьби з COVID-19. Тому ми не передбачаємо найближчим часом змінювати систему управління карантином в нашій країні”, – наголосив він.
 
При цьому прем’єр назвав умову для посилення карантину.“Стосовно посилення заходів, якщо в критичній кількості областей відбудеться ситуація, яка призведе до зростання, тобто 10 і більше областей, це буде приводом для прийняття рішення про посилення карантинних заходів у державі”, – додав він.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close