Війна

Андрій Цаплієнко: “Не можу отямитись від ненависті та безсилля. Сьогодні зранку під Горлівкою загuнув наш розвідник. Про евакуацію тіла домовлялися через ОБСЄ та СЦКК. Домовились. Бойовики погодились.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Не можу отямитись від ненависті та безсилля. Сьогодні зранку під Горлівкою загинув наш розвідник. Про евакуацію тіла домовлялися через ОБСЄ та СЦКК. Домовились. Бойовики погодились. Для евакуації вийшла група з дев’яти наших військових разом з представником СЦКК. Під гарантії ОБСЄ. Всі були в білих шоломах та спеціальних жилетах. І всі потрапили в потрійну засідку. Групу, попри всі гарантії, почали обстрілювати з трьох сторін. Двоє наших людей, один з яких медик, загинули на місці.” – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Андрій Цаплієнко.

Рекомендуємо до перегляду: Як судді КСУ присадили нардепа від “Опоблоку”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Коментар

 1. Загиблі Воїни – Живим Співвітчизникам

  Мені не повернутися живим,
  Останній мій прихисток “сіра зона”,
  Лишаюсь Батьківщини вартовим,
  Я України вірна охорона.
  Останні краплі крові і життя,
  Останній подих, думка, побажання.
  Морзянку стукотить серцебиття,
  Не “SOS” – “За нас помстіться без вагання !!!”
  Помстіться всім, хто потай Вас зганьбив
  Принизливо, мерзенно і паскудно.
  І ворогам в знущанні підсобив,
  Ганьбу мовчанням криючи облудно.
  Не страшно помирати за народ.
  Я – Захисник ! Та кожний Воїн знає:
  – Терпітимете цей зрадливий зброд
  Ця ж “сіра зона” Вас усіх чекає …

  27.07.2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close