Блоги

“Зеленського на них немає …” В Ізраїлі зустріли найбільший в світі український літак «Мрія» з шасі для монтування системи ППО «Залізний купол»

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“В Израиль прилетел самый большой в мире украинский самолет “Мрія”.

Привез из Штатов автомобильные шасси, на которых будут смонтированы системы ПВО “Железный купол”

Однако ни президент Израиля Ривлин, ни премьер-министр Нетанияху вместе с министром обороны в аэропорту Бен-Гурион с торжественными речами не выступали…

Какие-то унылые трудовые будни…

Зеленского на них нет…

Он бы уж точно превратил это в праздник…” – пише на своїй сторінці у Фейсбук український журналіст і політичний оглядач Андрій Капустін.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про літак

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close