Політика

Відео. «Кучма втомився, а Кравчук має авторитет по всій країні»: Зеленський прокоментував рокіровку глави делегації в Мінську

«Кучма втомився, а Кравчук має авторитет по всій країні»: Зеленський прокоментував рокіровку глави делегації в Мінську, передає PavlovskyNEWS.

Як заявив президент, втома є єдиною причиною відходу Кучми зі складу учасників переговорів. Зеленський подякував йому за плідну роботу, зазначивши, що на роль наступника було кілька кандидатур.

Вибір зупинився на Леоніді Кравчуку, оскільки той є потужною фігурою, яка має авторитет на території всієї України, в тому числі на непідконтрольній їй частині.

Глава держави також заявив, що на лінії розмежування «багато питань, багато проблем», однак зараз важливо витримати режим припинення вогню.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close