Блоги

Кондратюк: “Ви все ще вважаєте Уляну Супрун міністром-“вбuвцею”?.. Племінник сьогодні, через 11 днів після тестування на Соvid-19, нарешті отримав результат тесту…”

Допис відомого українського продюсера, шоумена Ігоря Кондратюка:

“Племінник сьогодні, через 11 днів після тестування на Covid-19, нарешті отримав результат тесту (негативний). Чекати 11 днів (в Києві!!!) результат тесту під час епідемії – це повна маячня. Це все одно, що тест не робити. Таке “оперативне тестування” множить на 0 (нуль) всі заяви/спроби/героїчні зусилля МОЗ щодо боротьби з пандемією. Бажаю Степанову обратись на міського Голову Одеси (чи куди він там дієвий балотується), і забути про МОЗ назавжди! А може йому краще йому класти дороги??? P.S. Ви все ще вважаєте Уляну Супрун міністром-“вбивцею”?” – питає Кондратюк.

Рекомендуємо до перегляду: Арахамія у Влащенко

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button