Блоги

Журналіст: “Літня родичка в селі на Херсонщині зламала шийку стегна плюс супутні травми… До лікарні приймають тільки з довідкою про Ковід.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Літня родичка в селі на Херсонщині зламала шийку стегна плюс супутні травми. Терміново потрібно робити операцію. Найближче – Миколаїв або Херсон. До лікарні приймають тільки з довідкою про Ковід. Приватний аптечний тест не підходить.
Ні 103, ні поліклініка в Новотроїцьку допомогти нічим не можуть. Офіційно здати тест можна лише один день на тиждень, понеділок з 8 до 9 ранку. Результати не раніше 10-14 днів.
Довозити до райцентру доведеться на своєму гужовому транспорті і нести на третій поверх по вузьких під’їзду та коридорах.
Ось так країну степанови підготували до епідемії на четвертому місяці карантину” – розповідає у своєму блозі Журналіст, політолог Oleg Leusenko.

Рекомендуємо до перегляду: У Львівській області влаштували масове купання у “цілющому” джерелі

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close