Думка

Борислав Береза: “Коли я чую аргументи “У мене немає знайомих які б захворіли кoрoнавіруcoм, а значить його не існує”, я розумію, що…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Когда я слышу аргументы “У меня нет знакомых которые бы заболели коронавирусом, а значит его не существует”, “А туберкулёз тоже заражает, но коронавирус лучше пиарят” и “Эпидемия коронавируса выгодна врачам”, то я понимаю, что передо мной ковидиот. И я с ним не спорю. Экономлю наше с ним время. Я понимаю, что есть те, кто используют эпидемию коронавируса в личных и политических целях, но не стоит обобщать и если человек несёт подобную абсолютную чушь, то пусть общается не со мной, а с плоскоземцами, 5G хейтерами, антипрививочниками и другими уникальными персонажами.

PS У меня, кстати, ни одного знакомого космонавта, но это не значит, что люди не летают в космос.” – пише у своєму Фейсбук екснардеп Борислав Береза.

Рекомендуємо до перегляду: Ось що буває, коли реальність зустрічається з фантазіями депутатів Слуги Народу

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close