Політика

«Я говорив хоч слово, що Росія бoмбила Донбас?»: Кравчук вступив в перепалку з пропагандисткою Скабєєвою на “Росія 1”

Перший президент України Леонід Кравчук посперечався з затятою кремлівською пропагандисткою. Ольгою Скабєєвою. Політик пред’явив їй звинувачення в підміні понять. Зокрема, в ході інтерв’ю, даного телеканалу «Росія 1», Скабєєва озвучила тезу про те, що «Росія ніколи не бомбила Донбас і не вбивала там людей».

«Не потрібно підміняти поняття. Я бодай слово сказав, що Росія бомбила Донбас? Ви вже налаштовані певним чином. Ви ще не почали зі мною говорити, а вже налаштовані так », – сказав перший президент, який всього пару днів назад очолив українську делегацію в Тристоронньої контактній групі по Донбасу. У певний момент розмова перейшла в суперечку, співрозмовники говорили, постійно один одному. «Не перебивайте мене, коли я розмовляю. Це у вас базар, а я не хочу базару », – не зміг витримати Кравчук.

Відзначимо, що напередодні Леонід Кравчук вже не вперше дав інтерв’ю прокремлівському пропагандистському телеканалу. У ньому політик встиг відзначитися дивно жартує і озвучив ряд дивних ідей. Крім усього іншого, колишній глава держави запрошував ватажків самопроголошених «ЛНР» і «ДНР» до Києва, а також пообіцяв, що посадить Скабееву в «красиве крісло».

Рекомендуємо до перегляду: Кравчук про відносини РФ і України

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close